fbpx

Liikuva kunsti töötuba tantsu- ja etenduskunstnikele

Tule ja osale töötubades, kus uuritakse tantsu ja kunsti vahelisi seoseid, luues liikumise abil kollektiivseid söejoonistusi! Töötoad on tasuta ja avatud kõigile huvilistele, kellel on soov kaasa mängida ja uus loominguline kogemus saada.

Töötubasid juhendavad Suurbritannia tantsukunstnikud Abby Page ja Xenoula Eleftheriades, kes on kogenud kogukonnaprojektide läbiviijad ja kaasaegse tantsu õpetajad. Töötoad toimuvad näitusel „Muuseumi koreograafia“ (Raekoja plats 18) ning nendes valminud joonistuste põhjal valmib näitusele uus teos. Osaliste nõusolekul filmitakse mõningaid töötubasid.

Laupäeval 28. oktoobril kell 15 on töötuppa oodatud tantsu- ja etenduskunstide professionaalid ja tudengid. Selles loomingulises töötoas juhitakse osalejad läbi seeria improvisatoorsete ülesannete. Uurime, kuidas saame kaardistada oma asetsemist ruumis ja liikumist ajas ning kuidas seda visuaalsete jälgede alusel lugeda, kasutades seejuures kogu oma keha. Töötuba kestab kella 17ni.

Osalejad peavad olema valmis saama töötubade käigus pisut mustaks! Soovitatav on kanda vanu (võimalusel musta värvi) mugavaid riideid, milles on lihtne liikuda ja mis võivad määrduda. Töötoas tuleks osaleda kas sokkides või paljajalu.

 Osaliste arv töötubades on piiratud, seega soovitame aegsasti registreeruda kasutades vormi siin.