fbpx

Pood ja e-pood

 

Külasta Tartu Kunstimuuseumi e-poodi!

 

 

Pood

 

Tartu Kunstimuuseumi näitusemaja I korrusel asuvas muuseumipoes on lai valik trükiseid, mida võiks koondada nimetuse „kunstiraamat” alla. Poes on müügil kunstnike, kunsti- ja humanitaarteadlaste erinevad käsitlused, kunstiõpikud, kunstikataloogid ning kunstivaldkonna perioodika. Lisaks on muuseumipoele kohaselt võimalik osta nii meie kui ka teiste muuseumite kunstinäituste raames ilmunud katalooge ning monograafiaid. Lisaks trükistele leidub poes mitmesuguseid meeneid, mis on inspireeritud Eesti kunstist, näiteks riidest kotid, märgid ja postkaardid Eesti kunstiklassika reproduktsioonidega.

Muuseumipoe üheks lisaeesmärgiks on tutvustada kirevat kunstimaailma mitte ainult vaikselt seisvate raamaturiiulitega, vaid ka erinevate üritustega. Jälgige meid sotsiaalmeedias, et olla kursis uuemate Eesti kunstiraamatutega ja osata kalendrisse märkida kohtumisi erinevate käsitluste autoritega!

Proovime poe sortimenti hoida pidevalt täienevana. Kui tunnete poes mõnest raamatust või meenest puudust, mainige seda julgelt müüjale või kirjutage poe kuraatorile kassa@tartmus.ee.