fbpx

 

Kui oled noor vanuses 14-18, kes huvitub fotograafiast, filmist, moest, disainist või mõnest teisest visuaalsest kunstist, siis kutsume Sind liituma Tartmusi noorteklubiga!

Klubi pakub kogunemispaika ja tegevust noortele, keda paelub visuaalne kultuur ja selle erinevad valdkonnad. Programmis osaledes saab kohtuda eri valdkondade tegijatega, proovida kätt töötubades, veeta lõbusalt aega teistega, kel sarnased huvid ning panna end proovile meeskonnatöös, korraldades muuseumis noortele suunatud üritusi.

Noorteklubiga liitumiseks saada e-kiri aadressile noored@tartmus.ee. Kiri peaks sisaldama Sinu nime, vanust ja kooli, lisaks kirjuta paari lausega enda nägemusest, mis oleks põnevad tegevused muuseumis.

Sotsiaalmeedia:

Mida arvavad noored ise?

Killu, 16 – Mulle väga meeldib, et noorteprogramm on täpselt see, milleks noored seda ise teevad. Rääkima tulevad inimesed, kellest noored ise huvituvad ja tegevused on ka just noorte väljavalitud. Kunstimuuseum võimaldab noorte soovidel teoks saada.

Liisa, 17 – Mulle meeldis väga filmiõhtu korraldamine, kuigi see oli väsitav. Lisaks meeldis ka Liisa Kruusmäega kohtumine, sest peale huvitava jutu kuulamise saime ka ise midagi praktilist teha ehk joonistusi ja koomikseid grupiga joonistada. Aga muidu on ka kõik teised grupi üritused meeldinud!