fbpx

Tartu Kunstimuuseum kutsub emadepäeval, 12. mail kõiki emasid ja vanaemasid koos peredega tasuta muuseumi.

Tulge meile külla ning saage elamusi kolmelt näituselt! Avatud on väljapanek „Ilmar Malin. Igaviku hõõg”, mis toob vaatajani valiku teoseid Eesti esisürrealisti Ilmar Malini iseäraliku käekirjaga loomingust. Ekspositsioon „Initsiatiiv altpoolt. Eesti karikatuur 1980ndatel” on kultuurilooline pilk nõukogude perioodi eluolu ühele kõige vastuolulisemale valdkonnale – huumorile. Lisaks ootab teid Kris Lemsalu iskunäitus „DONATELLA. Elukeeris”, mis on Eesti kunsti ühe säravaima rahvusvahelise tähe esimene isikunäitus Tartus.

Saabuva emadepäeva puhul on nii Tartmusi muuseumipoes kohapeal kui e-poes kõik tooted –15%. Sooduspakkumised algavad 29. aprillil ning kestavad kuni 12. maini.

Muuseumipoest leiad toredaid kunstist inspireeritud kinke nii emale kui vanaemale. Kosmeetikakottidest raamatuteni, vihmavarjust eheteni! Meie e-poe moodkategooriast leiad siidised kaelarätikud, mis on kaunid aksessuaarid kevadel ning kodukategooriast leiad hulganisti imeilusaid kingitusi, mis kindlasti igas majapidamises marjaks ära kuluvad.

 

Külasta meie muuseumipoodi K, R–P 11.00–18.00 / N 11.00–20.00 või esita tellimus meie veebipoes. Tutvu Tartmusi e-poe valikuga juba täna: https://pood.tartmus.ee/

 

 

PS! Pühapäeval, 12. mail on tasuta sissepääs naistele, sealhulgas perepiletid.

NB! Perepilet kehtib kogu majas.

Perepileti alla kuulub kuni 2 täiskasvanut ja alaealised lapsed, s.o kuni 17–aastased lapsed (kaasa arvatud).

Tartmusi muuseumipoes ja e-poes kõik tooted –15% (v.a piletid).