fbpx

Viimane tuur Flo Kasearu isikunäitusel „Ohustatud liigid”

Neljapäeval, 11. juunil kell 18.00 toimub Tartu Kunstimuuseumis Flo Kasearu isikunäituse „Ohustatud liigid” viimane tuur, mida viivad läbi kunstnik Flo Kasearu ja Hanna-Liis Kont.

Flo Kasearu isikunäitus „Ohustatud liigid“ räägib ettevõtte lõpetamisest ühe Pärnu väikepoe näitel. Näituse kuraator on Marika Vaarik.

Väikepood Pärnu äärelinnas. Juuksuritöökoda Puhjas. Raamatupidamisbüroo Maardus. Eesti reklaamib end maailmas sellega, et ettevõtte asutamine võtab meil aega vaid mõne minuti. Tore. Aga ettevõtlusega lõpetamine? Paljud sukeldusid 1990ndatel rõõmuga ettevõtlusvabadusse ja pole siiamaani pinnale tulnud. Ehkki ettevõtlusega jätkamine ei ole enam ammu nende südamesoov.

Flo Kasearu suhestub oma loomingu kaudu vahetult erinevate ühiskondlike protsessidega, kasutades seejuures isikupärast huumorit. Ta on tegelenud mitmete aktuaalsete teemadega nagu vabadus, avalik ja privaatne ruum, majanduskriis, naiste roll ja võimalused ühiskonnas. Sageli muudab ta kunstiteoseks enda ja oma lähedaste eluloolised sündmused.

Tuur on eesti keeles, osalemiseks on tarvis soetada näitusepilet.

Loe näituse kohta lisaks siit.

Jälgi üritust Facebookis.

Palun tule kohale aegsasti, sest järgida tuleb 2+2 reeglit ning hilisemad huvilised ei pruugi tuurile mahtuda. Pese ja desinfitseeri kindlast käsi!

Kohtumiseni tuuril!