fbpx

Tartu Kunstimuuseumi sünnipäev

17. novembril tähistab Tartu Kunstimuuseum 82. sünnipäeva ja sel puhul on külastajatele sissepääs tasuta ning näitusekülastajaid kostitatakse magusaga.

Muuseumis on kogu päeva jooksul avatud näitused: Esimesel korrusel „Järjekord. Üks episood Tartu fotoloost“ ja teisel korrusel „Kujuta pilti! Illustratsioone Tartmusi kogust” ning kolmandal korrusel „Ammendamatu agul. Tartu puitarhitektuur kunstis“.

Ühtlasi toimub 17. novembril Vabariigi Presidendi poolt välja kuulutatud uudishimu päev, mille eesmärk on ühiskonnas veelgi enam väärtustada teadmisi, teada tahtmise soovi ja silmaringi laiendamist. Vaata Vabariigi Presidendi videopöördumist, milles ta kuulutab välja uudishimu päeva ja jälgi Facebooki üritust ning jaga kogemusi uudishimu päevast sotsiaalmeedias, kasutades selleks teemaviidet #uudishimupäev.

Ootame sel puhul kõiki uudishimulikke kell 18.00 silmaringi avardama kuraatorituurile, mis toimub näitusel „Ammendamatu agul. Tartu puitarhitektuur kunstis“. Näitust tutvustab kuraator Brita Karin Arnover. Ekskursioon on eesti keeles ja tasuta.

Tartmusi muuseumipoes on sünnipäevanädalal soodushinnad!

Muuseumipoe sooduspakkumised algavad 16. novembril ning kestavad kuni 20. novembrini.

PS! Sünnipäeva priipääse kehtib 17. novembril, ülejäänud nädalal pakume soodustusi muuseumipoes, kuid piletihinnad on tavapärased.