fbpx

Sõbrapäeva luuleõhtu vabalava

Neljapäeval, 6. veebruar kell 17.30

Ajal, mil õhus on juba armastust tunda ja kevad uksele koputab, on kõik huvilised oodatud Tartu Kunstimuuseumi luuleõhtule. Juba 6. veebruaril saab kunsti täis viltuses majas nautida väärt kirjandust.

Kohale on kutsutud luuletajad Sirel Heinloo, Susan Kolde ja Liisa Mudist, kes esitavad oma luulet. Samuti toimub vabalava, et kõik teised sulesepad saaksid sahtlisse peidetud värsiridu esitada.

Esinemiseks registreeri:  Sõbrapäeva luuleõhtu vabalava registreerimine

Jälgi Noorteklubi tegemisi Instagramis: @tartmusnoored , kus toimub luuleõhtu LOOSIMÄNG!

Üritus on tasuta!

 

Luuleõhtut korraldab Tartmus Noorteklubi.
Lisainfo: noored@tartmus.ee või Muuseumiga on Põnev Messengeris
Jälgi Noorteklubi tegemisi ka Facebookis: Muuseumiga on põnev

 

Lisaks:

Kutsume liituma noori Tartmusi noorteklubiga!

Tule ja tutvu Tartmusi noorteklubi tegevustega 6. veebruaril, mil toimub  Sõbrapäeva luuleõhtu vabalava!

Kui oled noor vanuses 14+, kes huvitub fotograafiast, filmist, moest, tantsust, disainist või mõnest teisest kultuurivaldkonnast, siis kutsume Sind liituma Tartmusi noorteklubiga!

Pakume: võimalust arendada ja viia ellu oma ideid, kohtuda eri valdkondade tegijatega, katsetada uusi (kunsti)tehnikaid, luua tutvusi sarnaste huvidega noorte seas, panna end proovile avalike ürituste korraldamises, tugevdada oma koostöövõimet ja koguda enesekindlust, muuta Tartu Kunstimuuseum enda ja teiste noorte jaoks huvitavamaks keskkonnaks.

Osalemine on tasuta ja liitujaid oodatakse aastaringselt! Noorteklubiga liitumiseks saada e-kiri aadressile noored@tartmus.ee. Kiri peaks sisaldama Sinu nime, vanust ja kooli.

Pildistas: Kristel Sibul