fbpx

Liikuva kunsti töötuba kõigile huvilistele

Tule ja osale töötubades, kus uuritakse tantsu ja kunsti vahelisi seoseid, luues liikumise abil kollektiivseid söejoonistusi! Töötoad on tasuta ja avatud kõigile huvilistele, kellel on soov kaasa mängida ja uus loominguline kogemus saada.

Töötubasid juhendavad Suurbritannia tantsukunstnikud Abby Page ja Xenoula Eleftheriades, kes on kogenud kogukonnaprojektide läbiviijad ja kaasaegse tantsu õpetajad. Töötoad toimuvad näitusel „Muuseumi koreograafia“ (Raekoja plats 18) ning nendes valminud joonistuste põhjal valmib näitusele uus teos. Osaliste nõusolekul filmitakse mõningaid töötubasid.

Laupäeval 28. oktoobril kell 12 on töötuppa oodatud kõik huvilised. Loomingulises töötoas kasutatakse liikumist ja märkide tegemist, et uurida teekondade ja identiteediga seonduvaid teemasid. Töötuba kestab kella 14ni.

Osalejad peavad olema valmis saama töötubade käigus pisut mustaks! Soovitatav on kanda vanu (võimalusel musta värvi) mugavaid riideid, milles on lihtne liikuda ja mis võivad määrduda. Töötoas tuleks osaleda kas sokkides või paljajalu.

 Osaliste arv töötubades on piiratud, seega soovitame aegsasti registreeruda kasutades vormi siin.