fbpx

Liikuva kunsti töötuba seenioridele

Tule ja osale töötubades, kus uuritakse tantsu ja kunsti vahelisi seoseid, luues liikumise abil kollektiivseid söejoonistusi! Töötoad on tasuta ja avatud kõigile huvilistele, kellel on soov kaasa mängida ja uus loominguline kogemus saada.

Töötubasid juhendavad Suurbritannia tantsukunstnikud Abby Page ja Xenoula Eleftheriades, kes on kogenud kogukonnaprojektide läbiviijad ja kaasaegse tantsu õpetajad. Töötoad toimuvad näitusel „Muuseumi koreograafia“ (Raekoja plats 18) ning nendes valminud joonistuste põhjal valmib näitusele uus teos. Osaliste nõusolekul filmitakse mõningaid töötubasid.

Reedel 27. oktoobril kell 15 on töötuppa oodatud kõik seeniorid. Tantsukunstnike juhendamisel teevad osalejad läbi seeria loomingulisi ülesandeid, mis vastavad iga osalise individuaalsele liikuvusele. Uurime, kuidas saab meie liikumine jätta maha jälgi ning väljenduda märkides ja seda, kuidas visuaalset pilti saab kehastada liikumises. Töötuba kestab kella 17ni.

Osalejad peavad olema valmis saama töötubade käigus pisut mustaks! Soovitatav on kanda vanu (võimalusel musta värvi) mugavaid riideid, milles on lihtne liikuda ja mis võivad määrduda. Selles töötoas osalejad võivad kanda sokke, osaleda paljajalu või soovi korral kanda madalaid ja mugavaid jalanõusid.

 Osaliste arv töötubades on piiratud, seega soovitame aegsasti registreeruda kasutades vormi siin.