fbpx

Liikuva kunsti töötuba 5–7aastastele lastele

Tule ja osale töötubades, kus uuritakse tantsu ja kunsti vahelisi seoseid, luues liikumise abil kollektiivseid söejoonistusi! Töötoad on tasuta ja avatud kõigile huvilistele, kellel on soov kaasa mängida ja uus loominguline kogemus saada.

Töötubasid juhendavad Suurbritannia tantsukunstnikud Abby Page ja Xenoula Eleftheriades, kes on kogenud kogukonnaprojektide läbiviijad ja kaasaegse tantsu õpetajad. Töötoad toimuvad näitusel „Muuseumi koreograafia“ (Raekoja plats 18) ning nendes valminud joonistuste põhjal valmib näitusele uus teos. Osaliste nõusolekul filmitakse mõningaid töötubasid.

Neljapäeval 26. oktoobril kell 11 on töötuppa oodatud 5–7aastased lapsed. Töötuba hõlmab endas mänge, loomingulist liikumist ja võimalust söe ning kriitidega hullata. Töötuba kestab kuni kella 12.15ni.

Osalejad peavad olema valmis saama töötubade käigus pisut mustaks! Soovitatav on kanda vanu (võimalusel musta värvi) mugavaid riideid, milles on lihtne liikuda ja mis võivad määrduda. Töötoas tuleks osaleda kas sokkides või siis paljajalu.

 Osaliste arv töötubades on piiratud, seega soovitame aegsasti registreeruda kasutades vormi siin.