fbpx

Liikuva kunsti töötuba 12–16aastastele noortele

Tule ja osale töötubades, kus uuritakse tantsu ja kunsti vahelisi seoseid, luues liikumise abil kollektiivseid söejoonistusi! Töötoad on tasuta ja avatud kõigile huvilistele, kellel on soov kaasa mängida ja uus loominguline kogemus saada.

Töötubasid juhendavad Suurbritannia tantsukunstnikud Abby Page ja Xenoula Eleftheriades, kes on kogenud kogukonnaprojektide läbiviijad ja kaasaegse tantsu õpetajad. Töötoad toimuvad näitusel „Muuseumi koreograafia“ (Raekoja plats 18) ning nendes valminud joonistuste põhjal valmib näitusele uus teos. Osaliste nõusolekul filmitakse mõningaid töötubasid.

Neljapäeval 26. oktoobril kell 15 on töötuppa oodatud 12–16aastased noored. Erinevaid ülesandeid ja kujundeid kasutades asutakse loomingulisele teekonnale, uurides aja kulgu ja seda, kuidas on võimalik end liikumise ja isiklike märkide loomise abil väljendada. Töötuba kestab kuni kella 17ni.

Osalejad peavad olema valmis saama töötubade käigus pisut mustaks! Soovitatav on kanda vanu (võimalusel musta värvi) mugavaid riideid, milles on lihtne liikuda ja mis võivad määrduda. Töötoas tuleks osaleda kas sokkides või siis paljajalu.

 Osaliste arv töötubades on piiratud, seega soovitame aegsasti registreeruda kasutades vormi siin.