fbpx

Kutsume peresid osalema kunstiteose loomises!

7.–8. augustil ootame peresid Tartu Kunstimuuseumisse (Raekoja plats 18), et saada osa rootsi kunstnike Lundahl & Seitl teosest „Kadunud ruumi sümfoonia“. Tutvu teosega siin. Kohtumised toimuvad Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi projekti „Kunst loob lähedust“ raames.

Ootame osalema kuni 8 peret, igast perest 2–5 liiget: 6–10 aastaseid lapsi ja nendega koos lapsevanemaid, vanemaid õdesid-vendi või ka vanavanemaid. Palume peredel registreerida SIIN, valides teose kogemiseks individuaalse aja. Kohtumine kestab 75 minutit. Osalus on tasuta ja kõiki panustavaid peresid ootab kingitus.

Eesmärk on arendada teost „Kadunud ruumi sümfoonia“ (Symphony of a Missing Room), kus kasutatakse heli, valgust ja koreograafiat, et luua erinevaid meeli ergastav fantaasiaküllane kogemus. Kohtumised toimuvad vastavalt vajadusele nii eesti kui ka inglise keeles. Väliskunstnikele ja peredele on toeks „Kunst loob lähedust“ kohalikud tiimiliikmed ning Shaté Tantsukooli tantsijad.

Perede abil valmib teosest uus versioon, mida esitletakse Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi näitusel 2024. aasta sügisel.

Toetajad: IASPIS, SA Tartu 2024, Tartu Kunstimuuseum

 

Lisainfo:
Hanna-Liis Kont
Projekti „Kunst loob lähedust“ juht
hannaliis.kont@artun.ee