fbpx

Kunstivabariik. Eesti portreed

Koolivaheaja linnalaager
Aeg: 3.–5. jaanuar 2018
Grupi suurus: 6–14 osalejat
Vanus: 7–12 a
Hind: 30 eurot

Kõik Tartu Kunstimuuseumis aastal 2018 toimuvad linnalaagrid kannavad ühist pealkirja „Kunstivabariik“. Laagrite teemad on  ühel või teisel viisil seotud Eestiga, sest tähistame ju vabariigi 100. aastapäeva. Esimese, juba jaanuari alguses toimuva laagri teemaks on „Eesti portreed“. Kolme tegevusrohke päeva jooksul tutvume muuseumis avatud näitustega, vestleme kunstist, mängime huvitavaid mänge ning loome oma kunstiteoseid.

I päev.  Tantsivad portreed
Viimast nädalat on muuseumis avatud näitus, kus saab vaadata muuseumi ja kaasaegset tantsu omavahel siduvaid kunstiteoseid. Sellel päeval osaleme aktiivse publikuna näituses ning portreteerime ennast ja teisi inspireerituna tantsust ja liikumisest.

II päev.  Ruumilised portreed
Teisel päeval sünnivad portreed, mis väljuvad kahemõõtmeliselt paberipinnalt. Meisterdame erinevatest materjalidest maske ja skulptuure.

III päev. Pildid albumis
Laagri kolmandal päeval lisanduvad igaühe „pildialbumisse“ veel mõned portreed, mis aga seekord portreteerivad hoopis põnevaid ning olulisi esemeid ja maastikke meie ümber.

Linnalaager toimub Raekoja platsi viltuses majas. Laagripäeva algus kell 11.00 ja lõpp kell 15.00. Lõunasöök on hinna sees.

Osalemissoovist palume teada anda hiljemalt 22. detsembriks.

Registreerimine ja lisainfo:
Kristel Sibul
muuseumipedagoog
Tartmus
kristel@tartmus.ee
58817801