fbpx

Kunstivabariik. Eesti maastikud

Aeg: 18.–20. juuni
Grupi suurus: 6–14 osalejat
Vanus: 7–12 a
Hind: 30 eurot

Tule ja veeda kolm päeva  kunstivabariigis! Tartu Kunstimuuseum ootab 7-12aastaseid koolilapsi osalema linnalaagris. Kolme tegevusrohke päeva jooksul tutvume muuseumis avatud näitustega, räägime kunstnikest ja nende töödest, mängime huvitavaid mänge ning kehastume ise kunstnikeks. Ilusa ilma korral toimub osa tegevusi õues.

I päev.  Loodusmaastikud
Eesti maalikunstnikud on enamasti armastanud kujutada loodust. Milline on Eestimaa loodus? Kuidas loodus muutub erinevatel aastaaegadel? Millist värvi on loodus kunstnike maalidel? Katsetame erinevaid maalitehnikaid.

II päev. Linnamaastikud
Linnamaastikud on hoopis teistsugused kui loodusmaastikud. Seal on suured majad, tihe liiklus tänavatel ja muidugi palju inimesi. Räägime ja vaatame, kuidas on kunstnikud linna kujutanud. Meisterdame ise linna.

III päev. Fantaasiamaastikud
Muinasjutus, filmis või unenäos ilmuvad meile tihti kõige põnevamad ja veidramad maailmad, mida reaalses elus kunagi ei kohta.  Seikleme erinevatel fantaasiamaastikel nii loos kui pildis.

Linnalaager toimub Raekoja platsi viltuses majas. Laagripäevad algavad kell 11.00 ja lõpevad kell 15.00. Lõunasöök on hinna sees.

Osalussoovist palume teada anda hiljemalt 15. juuniks! Laagrikohad on täis.

Registreerimine ja lisainfo:
Kristel Sibul
haridusprogrammide kuraator
Tartmus
kristel@tartmus.ee
58817801