fbpx

Kunstivabariik. Eesti inimesed.

Aeg: 23.-25. aprill
Grupi suurus: 6–14 osalejat
Vanus: 7–12 a
Hind: 30 eurot
Asukoht: TARTMUS, Raekoja plats 18

Aastal 2018 Tartu Kunstimuuseumis toimuvate koolivaheaja linnalaagrite teemad on  ühel või teisel viisil seotud Eesti juubeliaastaga ja kannavad  ühist nime „Kunstivabariik“. Aprillikuus tomuva laagri teemaks on „Eesti lood ja inimesed“. Laager kestab kolm päeva, mille jooksul  tutvutakse muuseumi ja näitustega, räägitakse kunstist, mängitakse huvitavaid mänge ning luuakse oma vahvaid kunstiteoseid.

I päev.  Lood ja inimesed.
Pildid seintel jutustavad erinevaid põnevaid lugusid. Üleskirjutatud lugusid saab muuta piltideks või täiendada neid illustratsioonidega. Esimese laagripäeva teemaks ongi illustratsioonid.

II päev.  Kujud ja inimesed.
Teise laagripäeva teemaks on skulptuurid. Päeva esimese poole veedame Tartu Ülikooli kunstimuuseumis, kus avastame antiikseid skulptuure. Pärast seda loome ise põnevaid skulptuure.

III päev. Asjad ja inimesed.
Animatsioon on imeline, sest selle abil saab ellu äratada liikumatuid asju ja panna inimesi tegema midagi sellist, mida päriselus teha ei saa. Sellel päeval avastame praktiliselt animatsioonide maailma.

Linnalaager toimub Raekoja platsi viltuses majas. Laagripäevad algavad kell 11.00 ja lõpevad kell 15.00. Lõunasöök on hinna sees.

Osalussoovist palume teada anda hiljemalt 20. aprilliks.

Registreerimine ja lisainfo:
Kristel Sibul
haridusprogrammide kuraator
Tartmus
kristel@tartmus.ee
58817801