fbpx

Noorte kunstiprojekt “Laenutamata raamatute kogu”

Osale rahvusvahelises kunstiprojektis noortele!

Kas huvitud kunstist? Raamatutest? Suhtlemisest? Ise käe külge panemisest? Kui vastasid neile küsimustele jaatavalt, siis ootame Sind algaval sügisel Tartu Kunstimuuseumi, Tartu Linnaraamatukogu ja Anne Noortekeskuse kunstiprojekti „Laenutamata raamatute kogu“! Ootame liituma noori vanuses 15–18. Osalemine on tasuta.

Just Sinul on võimalus tutvuda Rootsi kunstnik Meric Algüniga ja teha temaga näituseprojekti raames koostööd. Projekti käigus on võimalik koos kunstnikuga luua kunstiteos pealkirjaga „Laenutamata raamatute kogu“, mida eksponeeritakse Tartu Kunstimuuseumis 2019. aasta jaanuarist maikuuni. Rahvusvahelise kunstiprojekti raames on võimalik tutvuda Tartu Kunstimuuseumi ja Tartu Linnaraamatukogu telgitagustega ja luua kontakte teiste noortega, kuid samuti saada programmi lõpuks palju lisateadmisi ja kasulik kogemus kultuuriväljal. Sügisel käivituva programmi raames toimuvad kohtumised nii muuseumis kui raamatukogus ning jätkutegevusena on soovijatel võimalik 2019. aasta kevadel Tartu Kunstimuuseumi näitusel teistele noortele ka ise tegevusi korraldada.

Projekti sissejuhatav kohtumine, kus jagame tegevuste kohta täpsemat infot, toimub Tartu Kunstimuuseumis 6. oktoobril. Tule kohale ja võta sõber ka kaasa!

Huvi korral anna oma osalemissoovist teada hiljemalt 30. septembriks: Kristlyn Liier kristlyn@tartmus.ee, +372 5596 7726.