fbpx

Kunst on lahe! Koolivaheaja linnalaager

Aeg: 14.–16. august
Grupi suurus: 6–12 osalejat
Vanus: 7–12 a
Hind: 30 eurot
Asukoht: TARTMUS, Raekoja plats 18

Tartu Kunstimuusem kutsub kõiki 7-12aastaseid koolilapsi osalema koolivaheaja linnalaagris. Kolme tegevusrohke päeva jooksul tutvume muuseumis avatud näitustega, räägime kunstnikest ja nende töödest, mängime huvitavaid mänge ning kehastume ise kunstnikeks. Ilusa ilma korral toimub osa tegevusi õues. Seekord õpime erinevaid põnevaid graafika ja maali tehnikaid.

I päev.  Graafika on lahe!
Jalutame ringi muuseumi kahel korrusel avatud Peeter Alliku näitusel. Uurime, kuidas sünnivad kunstniku mõõtmetelt suured ja tehniliselt virtuoossed linoollõiked. Proovime ka ise linooli lõigata ja trükkida. Samuti katsetame teisi huvitavaid materjale ja tehnikaid trükkimiseks.

II päev. Maal on lahe!
Teine laagripäev on maalikunsti päralt. Meisterdame erinevatest materjalidest pintsleid ja maalime nendega  inimest kaugemalt ja lähemalt.

III päev. Suvi on lahe!
Külastame koos botaanikaaeda, kus vaatleme ja joonistame üles põnevaid taimi ning looduse mustreid. Pärast loome taimedest inspireeritud suviseid pilte.

Linnalaager toimub Raekoja platsi viltuses majas. Laagripäevad algavad kell 11.00 ja lõpevad kell 15.00. Lõunasöök on hinna sees.

Osalussoovist palume teada anda hiljemalt 11. augustiks!

Registreerimine ja lisainfo:
Kristel Sibul
muuseumipedagoog
Tartmus
kristel@tartmus.ee
58817801