fbpx

Kontserdid Tartmusis!

Kontserdid Tartmusis!

Näituse “Noorus kui elustiil” raames toimuvad viltuse maja suures saalis neli kontserti. Piletite arv on piiratud.

Esinevad:
26.03. meisterjaan
16.04. Mart Avi & Ajukaja
30.04. HAŠŠ & Neo Zion
16.05. Ada Karczmarczyk

Iga kontsert algab 19:00, pilet 4€, eelmüük muuseumipoe kassast.

Programmi esimeseks esinejaks on meisterjaan, kes loob muusikat kasutades parmupille, süntesaatoreid, šamaanitrummi, isetehtud kõristeid, efekte, oma häält ja kitarri.
Süntesaatorite paindlikkus lubab neid mängida nagu tuhandete aastate eest mängiti parmupilli. Helivõimendus lubab meisterjaanil parmupilli mängida nagu Jimi Hendrix mängis elektrikitarri. See on kaasaegse ja ürgse sõbralik sümbioos. See on minek sinna, kuhu varem pole mindud. See on ilus illusioon, see on hardcore armastus. Elagu päikeseloojangud!
http://meisterjaan.bandcamp.com/

Ajukaja ja Mart Avi jälgi ei jäta.
Stiilide- ja ajastuteülene kava sisaldab koostööna valminud seniavaldamata materjali.
Tõenäoliselt pillutakse sekka mõni padrun ka Avi isiklikust loomearsenalist.
Sugugi ei saa välistada, et lõpuks osutub kõik üheks teadusliku fantastika valdkonda kuuluvaks kogemuseks ja kontserdikülastaja leiab end tühjast majast või mõnest muust ebaharilikust paigast.
https://www.youtube.com/watch?v=cST-bQnrJ8Q
www.soundcloud.com/martavi<http://www.soundcloud.com/martavi>
www.soundcloud.com/ajukaja<http://www.soundcloud.com/ajukaja>

HAŠŠ jutustab lugusid läbi Neo Zioni alternatiivelektroonilise loori, luues intrigeeriva atmosfääri läbi vokaali õrnuse ja räpiliku ehmatava aususe. Ennast lõpuni defineerimata, pakub nende duo alati avastamisrõõmu. Neo Zion rändab põhikohaga tehnoteedel, kõrvalprojektina on ta loonud HAŠŠi senise kõlapildi, mis pakatab sensuaalsusest, pahelisusest ja tumedast bassist.
https://soundcloud.com/hasshh/hass-radiant
https://soundcloud.com/neo_zion

Poola kunstnik Ada Karczmarczyk tegeleb kujutava kunstiga ja pakub ka muusikalisi etteasteid. Publik saab osa Evangelismi show‘st, kus naiskunstnik võtab endale vaimse juhi rolli ning juhib publiku läbi erinevate usku puudutavate küsimuste teekonna, kasutades seejuures popkultuuri esteetikat. Etteaste koosneb lauludest, jutlusest, tantsust ja visuaalsetest efektidest. Kontsert on muuseumiöö puhul tasuta, kuid soovitame huvilistel varakult kohal olla, kuna kohtade arv on piiratud.

Näitus “Noorus kui elustiil” / “Youth Mode” kirjeldab noorust kaasaegses ühiskonnas. Noorus on elukestev seisund, kus indiviid küsib endalt üha uuesti, kuidas peaks elama. Noorus on vabadus!

Lisainfo:

Marika Agu
kaasaegse kunsti kuraator
588 17802
marika@tartmus.ee