fbpx

Head korporatsioonide ja üliõpilasseltside liikmed!

Tartmus korraldas sügisel korporatsioonide ja üliõpilasseltside esindajatele eriürituse, mille raames arutleti teemal „Kuidas saab Tartu Kunstimuuseum korporatsioonidele ja üliõpilasseltsidele atraktiivsem olla?“. Meie arvates oli see igati kordaläinud ja meeldejääv õhtu ning seetõttu soovime teid taas endale külla kutsuda. Seekordne üritus leiab aset 14. mail algusega kl 18.00 aadressil Raekoja plats 18 (viltune maja). Õhtut saadab mõnus muusika ning kostituseks pakume jooke ja suupisteid. Lisaks oleme koostanud programmi, mille raames viime läbi Instagrami fotokonkursi, giidituuri näitusel „Noorus kui elustiil“ ning sellel põhineva luuleõhtu. Üritus on tasuta! Igast korporatsioonist ja üliõpilasseltsist on oodatud 3–4 esindajat. Oma osalusest palume teada anda hiljemalt 12. maiks aadressil hannaliis@tartmus.ee.

ÜRITUSE KAVA

Kuni 13. mai 2015

Instagrami fotokonkurss „Noorus kui elustiil“. Tähtaeg 13. mai 2015.

Fotokonkurss on inspireeritud näitusest „Noorus kui elustiil“ ning soovist lahata teemat interaktiivselt koos vaatajaga.

Seega kutsume teid jäädvustama hetki, olukordi, inimesi, detaile, mis iseloomustavad noorust elustiilina, ning avaldama need Instagramis. Lisage kindlasti ka viide oma üliõpilasseltsile või korporatsioonile ja #nooruskuielustiil või #youthmode.

Parimad pildid autasustatakse 14. mai üritusel ning avaldatakse Tartmusi Instagrami ja Facebooki kontol.

14. mai

18.00 tervitusjoogid ja suupisted
18.15 näituse „Noorus kui elustiil“ tutvustus koos giidiga
19.15 näitusest saadud ideede põhjal luuletuste kirjutamine
20.00 parimate Instagrami piltide ja luuletuste autasustamine

Jälgige meie tegevusi ka Facebooki www.facebook.com/tartmus ja Instagrami www.instagram.com/tartmus vahendusel.

Lisainfo:

Hanna-Liis Kont
hannaliis@tartmus.ee
588 17802