fbpx

Alates teisipäevast, 11. aprillist saad osta muuseumikaardi, millega on võimalik piiramatult külastada enam kui 100 Eesti muuseumi, galeriid ja elamuskeskust üle Eesti.

Muuseumikaardiga liitunud külastuskohtade temaatika on lai ning siit leiab endale avastamist nii kultuuri- kui seiklushuviline, tehnika- ja loodusesõber ning iga lastega pere. Lisaks on muuseumikaardi eesmärk tutvustada väiksemaid külastuskohti, kuhu paljud muuseumisõbrad tõenäoliselt veel jõudnud pole.

Et hoida loodust, siis on muuseumikaart digitaalne ja QR-koodiga ning eraldi plastkaarti pole. Kaardi kasutamine on lihtsamast lihtsam, sest muuseumikassas tuleb näidata oma digipiletit või kui see on maha ununenud, siis isikut tõendavat dokumenti.

Muuseumikaarti saad osta kaardi koduheküljelt www.muuseumikaart.ee või Tartu Kunstimuuseumist ning avastusretk Eesti muuseumide maailma võib alata!

Muuseumikaardi hind on 59 eurot. Muuseumikaart kehtib ühe aasta. Arvestus läheb käima esimesest muuseumikülastusest, aga mitte hiljem kui 180 päeva pärast kaardi ostmist. Kingiks saadud muuseumikaart hakkab kehtima samuti esimesest muuseumikülastusest, aga seda võib aktiveerida kuni kaardil märgitud kehtivusaja lõpuni.

Muuseumikaardi tegevust korraldab SA Muuseumikaart ning selle lansseerimist toetas Eesti Kultuuriministeerium.

 

100 muuseumi, 1 muuseumikaart!