fbpx

Koolivaheaja linnalaager
Aeg: 24.–26. oktoober 2023
Grupi suurus: 6–14 osalejat
Vanus: 7–12 a
Hind: 45 eurot

Tartu Kunstimuuseum kutsub 7-12-aastaseid koolilapsi osalema kolmepäevases linnalaagris, kus koos vaatame näituseid, räägime lugusid kunstnikest ja nende töödest, mängime huvitavaid mänge ning oleme ise kunstnikud.

I päev. MAALITUD MAASTIKUD
Milliseid motiive kunstnikud kõige rohkem maalivad? Kas loodust, inimest, vaikelusid või olustikku? Millega kunstnikud maalivad? Milliseid värve kasutavad? Maalime loodust ja vaikelu. Maalime värvide, teibi ja sõnadega.

II päev. VOOLITUD INIMESED
Avastame skulptuurimaailma. Kuidas sünnib üks puuskulptuur? Kuidas valmib kivikuju? Kuidas savitükist saab savikuju? Katsetame ise erinevaid materjale skulptuuride tegemiseks.

III päev. JOONISTATUD LINNAD
Kunstnikud joonistavad nii harilike kui värviliste pliiatsitega, nii söe kui kriitidega. Mõned joonistused on mustvalged, teised jällegi on värvilised. Joonistame nii valgust ja varju kui teeme kiireid figuurivisandeid.

Linnalaager toimub Raekoja platsi viltuses majas. Laagripäevad algavad kell 11.00 ja lõpevad kell 15.00. Lõunasöök on hinna sees.

Registreerimine: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe6TFZVtfZ-QMZ-SQPNGrSAX-K4cVb93hKAACo5TAqkmtBldw/viewform?usp=sf_link

Lisainfo:
kristel@tartmus.ee
58817801