fbpx

Aeg: 21.-23. oktoober 2019
Grupi suurus: 6–14 osalejat
Vanus: 7–12 a
Hind: 30 eurot

Tartu Kunstimuuseumis kutsub koolilapsi taas osalema koolivaheaja linnalaagris. Kolme tegevusrohke päeva jooksul vaatame põnevaid näitusteid, räägime huvitavaid lugusid, mängime temaatilisi mänge ning loome vahvaid kunstiteoseid.

I päev. Kuidas kujutada nähtamatut?
Esimesel laagripäeval räägime nähtamatutest asjadest meie ümber ja uurime, kas neid on võimalik kujutada ka kunstiteostel. Paneme koos proovile kõik oma meeled, et kujutada loomingulistes töödes nii tuulehoogu, lillelõhna, linnulaulu kui lihtsalt meeldivaid emotsioone.

II päev. Mida pildid räägivad?
Kunstiteosed räägivad meile igasuguseid põnevaid lugusid. Kuid nad teevad seda omamoodi, sest kõrvade jaoks õlimaal, pliiatsijoonistus või kivist kuju vaikivad. Selleks on meil vaja silmi, et kunstiteost näha, ja fantaasiat, et lood piltidel kokku panna. Joonistame, jutustame ja kirjutame lugusid.

III päev. Aastaajad kunstis
Sellel päeval räägime erinevate aastaaegade kujutamisest kunstis. Miks maalisid Eesti kunstnikud palju just suviseid maastikke? Aga mida maaliti talvel? Mille poolest erinevad kevadine ja suvine taevas?

Linnalaager toimub Raekoja platsi viltuses majas. Laagripäeva algus kell 11.00 ja lõpp kell 15.00. Lõunasöök on hinna sees.

Osalemissoovist palume teada anda hiljemalt 18. oktoobriks.

Registreerimine ja lisainfo:
Kristel Sibul
haridusprogrammide kuraator
Tartmus
kristel.sibul@tartmus.ee
58817801