Veebinäitus: Kuidas portreteerida kodu?

7-10aastased

I koht
Oskar Harry Hazlehurst
“Kodutu kodu”
10a
Nukufilmi Lastestuudio
juhendaja Sondra Lampmann

II koht
Björn Vegard Maddison
“Pidu minu toas”
10a
Nukufilmi Lastestuudio
juhendaja Liis Kokk

 

III koht
Luisa Luud
“Kool ja kodu”
8a
Nukufilmi Lastestuudio
juhendaja Sondra Lampmann

Vivia Aruots, "Meremeeste kodu", 7a, Lihula Muusika- ja Kunstikool, juhendaja Grete Murr

Vivia Aruots
“Meremeeste kodu”
7a
Lihula Muusika- ja Kunstikool
juhendaja Grete Murr

Helena Caroly Kukispuu, "Jänese kodu", 10a, Lihula Muusika- ja Kunstikool, juhendaja Grete Murr

Helena Caroly Kukispuu
“Jänese kodu”
10a
Lihula Muusika- ja Kunstikool
juhendaja Grete Murr

Gerda Viljamäe
“Oih!”
9a
Kurtna Kool
juhendaja Anna Lutter

Johanna Marie Lumiste
“Minu pere ja minu tuba”
7a
Nukufilmi Lastestuudio
juhendaja Liis Kokk

Bianca Isabel Maddison
“Minu tuba”
8a
Nukufilmi Lastestuudio
juhendaja Liis Kokk

Luisa Luud
“Kärbeste kodu”
8a
Nukufilmi Lastestuudio
juhendaja Sondra Lampmann

Nora, Anni-Marie, Tiina Ly
“Meie kodu”
10a
Nukufilmi Lastestuudio
juhendaja Sondra Lampmann

Katre Laidla
“See tunne”
9a
Kurtna Kool
juhendaja Anna Lutter

Feliks Lillemaa
“Eesti 100 sünnipäev”
9a
Nukufilmi Lastestuudio
juhendaja Sondra Lampmann

Merili Tasso
“Mu elu on vikerkaar”
8a
Parksepa Keskkool
juhendaja Ene Kärg

Laura Potter
“Minu kodu”
8a
Parksepa Keskkool
juhendaja Ene Kärg

 

11-15aastased

I koht
Reigo Metsik
“Kodu”
15a
Tartu Kivilinna Kool
iseseisev töö

II koht
Tõnn Jüriso
“Kodus on hea”
12a
Nukufilmi Lastestuudio
juhendaja Sondra Lampmann

III koht
Doris Mägi
“Minu mini-maja”
11a
Nukufilmi Lastestuudio
juhendaja Liis Kokk

Sten Kaus
“Elutuba VS söögituba”
12a
Nukufilmi Lastestuudio
juhendaja Sondra Lampmann

Edgar Bobrov
“Kodu”
12a
Nukufilmi Lastestuudio
juhendaja Liis Kokk

Karl Gerhard Kevvai
“Minu kodu”
14a
Ardu Kool
juhendaja Epp Kevvai

Kirke Varama
“Kodumälestused”
15a
Nukufilmi Lastestuudio
juhendaja Sondra Lampmann

Mihkel Kalamees
“Mina oma kodus”
11a
Nukufilmi Lastestuudio
juhendaja Liis Kokk

Deneriin Laur, "Minu kodu - minu telefon", 12a, Kehtna Kunstide Kool, juhendaja Seily Sõgel-Raid

Deneriin Laur
“Minu kodu – minu telefon”
12a
Kehtna Kunstide Kool
juhendaja Seily Sõgel-Raid

 

16-18aastased

I koht
Joella Spimn
18a

II koht
Oliver Peenemaa
“Koduakna vaade”
16a
Nukufilmi Lastestuudio
juhendaja Sondra Lampmann

Karl Mihkel
“Jalutavad koju”
Nukufilmi Lastestuudio
juhendaja Sondra Lampmann