Loe edasi
Tartu Kunstimuuseum
Avaleht Ajalugu Näitused Üritused Haridus Trükised Kogud Virtuaalnäitus
Ado Vabbe 'Arlekiin', akvarell 1924
Lasteaiale ja algkoolile
Põhikoolile
Gümnaasiumile
Kunstikoolidele
Kunstiklubi
Näitused TKMi Viltuses majas
Tartu, Raekoja plats 18
Telefon: 5881 7811
Tartu Kunstimuuseumi Kunstiklubi
Sügishooaja esimene kohtumine näitusel "Metsa ja mere vahel. Eesti loodusmaal" toimub neljapäeval 19. septembril kell 16.30.

Näituse kuraatorid Reeli Kõiv ja Tõnis Tatar räägivad näituse ideest ja koostamise dilemmadest ning tutvustavad II korruse ekspositsiooni.

Kunstiklubile järgneb kell 17.30 esimene üritus detsembrini vältavast sarjast "Looduse looming".

Loodus- ja kunstiõhtul pealkirjaga "Rännak mere äärest metsa ja tagasi" räägivad Ingmar Muusikus ja Juhani Püttsepp oma matkadest Eestis, sõnas ja pildis.

Uute rõõmsate kohtumisteni!

Liituma on oodatud ka uued kunstihuvilised!


Tartu Kunstimuuseumi tiiva all juba üle 20 aasta tegutsenud kunstiklubi ootab Raekoja platsi Viltusesse majja ka uusi liitujaid. Põhiliselt kesk- ja vanemaealisi ühendava huviklubi tegevuse põhisisuks on ükskord kuus toimuvad näitusekülastused koos kuraatoritega ja kohtumisõhtud kunstnikega, kus põnevad diskussioonid kunsti üle võivad kesta teinekord hiliste õhtutundideni. Vahele ei jäeta ühtki Tartu Kunstimuuseumi näitust, kuid teinekord võetakse ette retki ka Kunstimajja, kunstikoolidesse või ka Tallinna näitustele ja KUMUsse. Mälestusväärsed on Eestimaa pinnal toimunud kunsti- ja kultuuriloolised ekskursioonid ja muuseumi kohvilauas tähistamist leidnud klubi tähtpäevad ja muud sündmused. Kõik Tartu Kunstimuuseumi majas toimuvad üritused on klubilistele tasuta.

Ootame uusi liitujaid!

Info: Reeli Kõiv
Hariduskeskuse juhataja
reeli@tartmus.ee või tel 55 600 433

Tagasi

majutab
offline.ee