Eesti Sisearhitektide Liidu sisearhitektuuri uurimuslik inglise- ja eestikeelne ajakiri SISU—LINE teine number põhineb SISU 2015 sümpoosioni materjalidel ja kannab sama pealkirja – Ruumimõju.

SISU—LINE #2 on kaheosaline rohkete fotodega illustreeritud kogumik 2015 SISU sümpoosioni olulisematest ettekannetest:
Juhani Pallasmaa kirjutab kehast, mõistusest ja arhitektuurist,Gaeme Brooker sisearhitektuuri olemusest,Kees Spanjers ruumist, kohast ja inimestest ning Aet Ader eestlasest, kes on ruumis kinni. Kirjasõnaks on saanud ka SISU FILMil linastunud “Elavad arhitektuurid” (Living Architectures) ja videoinstallatsioon “La Maddalena”, mille sünopsise on kirjutanud Ingel Vaikla.
Teises osas ilmuvad fotodega lühiartiklid praktikast Patrice Girod’lt ja Evelyne Merkx’ilt ambitsioonikast ruumist,Liisa ja Andres Põimelt. Eesti esindusruumist, Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuritudengite varjualustest kirjutab Arhitekt Must, haridusvõimendist Kadri Klementi.

Väljaandja: Eesti Sisearhitektide Liit
Ilmumisaasta: 2016
Formaat: pehmekaaneline, kahes köites
Peatoimetaja: Tüüne-Kristin Vaikla
Autorid: Tüüne-Kristin Vaikla, Juhani Pallasmaa, Graeme Brooker, Kees Spanjers, Aet Ader, Ingel Vaikla. Patrice Girod, Evelyne Merkx, Liisa Põime, Andres Põime, Arhitekt Must, Kadri Klementi
Kujundus: Stuudio Stuudio
Tõlge, keeletoimetus: Päevakera OÜ, Eva Näripea
Keel: eesti, inglise
Lehekülgi: 184
Mõõdud: 18,5 x 25 cm
ISSN 2382-9397
Hind: 10,70 eur