fbpx

Hea muuseumikülastaja!

Vastavalt Eesti Vabariigi Valitsuse uute piirangute korraldusega seoses tuleb alates 29. oktoobrist 2021 muuseumit külastades esitada
  • vaktsineerimispass (immuniseerimise tõend).
  • kehtiv COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend.

Üks eelnimetatud tõenditest peab olema esitada külastajal alates 12 eluaastast 3 kuud. 12-17-aastastel külastajatel on võimalik muuseumit külastada ka kehtiva ametliku testitõendiga: PCR või antigeen-RT testi (kuni 72 tundi varem tehtud) negatiivse tulemuse tõend (kuni 48 tundi varem tehtud). Lisaks kehtib alaealistel ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemus.

Isikusamasuse tuvastamiseks kehtib tõend üksnes koos isikut tõendava dokumendiga, seega ole palun valmis esitama ka isikut tõendavat dokumenti. Kui külastajal pole esitada ühte ülal toodud tõendist, siis pole tal õigust muuseumit külastada.

Kooligruppidele

  • Alla 19-aastased klassi- või rühmakülastusel olevad õpilased saavad muuseumisse siseneda ja tegevustes osaleda vaktsineeritust, läbipõdemist või negatiivset testitulemust tõendamata. Erand kehtib kuni 2021/22 õppeaasta kestel 19-aastaseks saavatele õpilastele.

 

  • Palume kanda maski. Maskikohustus rakendub kõigile, kes on vähemalt 12-aastased. Soovi korral saab ühekordse või korduvkasutatava maski soetada muuseumipoest.
Lisaks:
  •  Palun hoidke teiste külastajatega distantsi ja desinfitseerige käsi.

Rohkem infot leiad siit: https://www.kriis.ee/et COVID tervisetõendi saab alla laadida siit: https://www.digilugu.ee/

Uued kontrollmeetmed kehtivad vähemalt 10. jaanuarini 2022. Tingimused kehtivad kuni Eesti Vabariigi Valitsuse uute korraldusteni või nende tühistamiseni.

Hoidke end ja teisi!