fbpx

Grupi suurus: 6–14 osalejat
Vanus: 7–12 a
Hind: 45 eurot

Tartu Kunstimuuseum kutsub osalema suvistes koolivaheaja linnalaagrites, kus üheskoos avastatakse lahedat kunsti enda ümber ning katsetatakse põnevaid viise ja tehnikaid, kuidas ise kunsti teha. Kolmel päeval vaatame näituseid, mängime huvitavaid mänge ning loome vahvaid kunstiteoseid. Ilusa ilma korral toimub palju tegevusi õues.

I päev.  Linn ja värvid
Meid ümbritsevast kirju-mirjust maailmast võib leida miljoneid värve ja värvinüansse. Ometi saab kunstnik oma värvipaletil kõik need värvid kokku segada vaid kolmest põhivärvist. Värviotsingud viivad meid nii näitustele kui linnaruumi. Leitud vaated jäädvustame maalidele.

II päev. Linn ja mustrid
Linnaruumis ringi vaadates võib leida erinevaid mustreid. Kõnnitee asfalti konarused on erineva suurusega, tänavakivid on erineva kujuga, kanalisatsioonikaevu kaantelt võib leida erinevaid kujutisi ning parkidest erinevaid taimi. Trükime mustreid ja linnavaateid.

III päev. Linn ja kujud
Milliseid erinevaid skulptuure oled sina märganud Tartu linnaruumis? Millisest materjalist need tehtud on? Millise skulptuuri sina tahaksid linna juurde teha? Millises kohas see võiks olla ja millisest materjalist tehtud? Koos katsetame nii traditsioonilisi kui ebatavalisi materjale skulptuuride tegemiseks.

Linnalaager toimub Raekoja platsi viltuses majas.
Laagripäeva algus kell 11.00 ja lõpp kell 15.00.
Lõunasöök kohvikus on hinna sees.

Registreerumine:
https://docs.google.com/forms/d/179Lru9xI2vcu8hRens2Q_QG0qUsyVvKjseAfx2rk-pE/edit

Lisainfo:
Kristel Sibul
Tartmusi haridusprogrammide kuraator
kristel.sibul@tartmus.ee
58817801